Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• zapewnienie ciągłości sprawności linii produkcyjnych,
• Wykorzystywanie w praktyce nowych rozwiązań IT usprawniających pracę Utrzymania Ruchu,
• Analizowanie i diagnozowanie przyczyn powstawania awarii maszyn ,
• wykonywanie prac konserwacyjno – remontowych wg harmonogramu,

Oferujemy:
• interesującą, pełną wyzwań pracę w dużej, stabilnej i rozwijającej się firmie,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
• możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania naszej organizacji,
• możliwość rozwoju zawodowego i dokształcania,
• profesjonalne szkolenia.

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe,
• dobra znajomość zagadnień z zakresu mechaniki,
• umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów,
• umiejętność pracy w zespole,
• znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

Prezentacja firmy

Produkcja akumulatorów

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji