Inżynier - mechanik SPMT

Perfect Consulting

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać

Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów, dlatego od ponad 20 lat działamy w branży HR, dzielimy się swoją wiedzą i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.

Stawiamy na poszerzanie horyzontów, inspirujemy działania, otwieramy możliwości

Obecnie dla naszego klienta, lidera w zakresie montaży kontenerowych urządzeń dźwigowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier – mechanik SPMT

Miejsce pracy: Gdynia

Nr ref. 198/11/2019

Zakres zadań:

• Tworzenie dokumentacji technicznej

• Uczestniczenie w pracach mobilizacyjnych, konfiguracja oraz praca w zestawem transportowym jako operator lub pomocnik operatora SPMT

• Projektowanie dodatkowego oprzyrządowania oraz jego statyczna analiza, nadzór nad realizacją

• Rozliczenie końcowe z Klientem w oparciu o zawartą umowę

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę

• Atrakcyjny system premiowania (nagroda roczna, premie kwartalne z zysku firmy, premie uznaniowe)

• Dofinansowanie do wczasów

• Zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

• Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych

• Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole

• Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Podejmij to wyzwanie i aplikuj już teraz !

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika/okrętownictwo)

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

• Znajomość oprogramowania A-Cad, Solid Works, MS Office

• Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta lub konstruktora w sektorze powiązanym z przemysłem ciężkim

• Znajomość układów hydraulicznych lub/i automatyki przemysłowej w stopniu podstawowym

• Zdolności organizacyjne, sumienność i efektywność w działaniu

• Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

• Wysoka dyspozycyjność

• Prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy