Inżynier Mechanik - Specjalista ds. Pomiarów i Analiz

Zakład Mechaniki Przemysłowej ZMP s.c.

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Lider w zakresie pomiarów oraz diagnostyki maszyn obrotowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje inżynierów mechaników.

Podstawowe obowiązki na stanowisku pracy:

- realizacja pomiarów diagnostycznych w terenie,

- dokonywanie analiz stanu technicznego maszyn,

- opracowywanie dokumentacji powykonawczej,

- wdrażanie procedur naprawczych przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu.

Wymagania

- wykształcenie wyższe - mechaniczne,

- znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym,

- czynne prawo jazdy kategorii B (korzystanie z pojazdów służbowych),

- znajomość obsługi programu ACAD oraz pakietu MS Office,

- zdolności analityczne,

- komunikatywność oraz samodzielność,

- zajomość j. hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- specjalistyczne szkolenia celem intensywnego rozwoju zawodowego,

- ciekawą pracę na rynku międzynarodowym,

- możliwość doskonalenia wiedzy technicznej pod okiem doświadczonych specjalistów,

- stabilne warunki zatrudnienia,

- adekwatne wynagrodzenie.

Prezentacja firmy

Firma specjalizująca się w pomiarach lokalizacyjnych obiektów inżynieryj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria