Inżynier Mechanik / Inżynier serwisu z j. niemieckim

Hays Poland

Polska, mazowieckie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1147744

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko Inżyniera Serwisu / Inżyniera Mechanika z b. dobrą znajomością języka niemieckiego.

Główne obowiązki:

  • Uruchomienia nowych linii produkcyjnych,
  • Rozruch nowych linii produkcyjnych,
  • Usuwanie awarii, diagnostyka,
  • Sporządzanie dokumentacji.

Wymagania:

  • Gotowość do podróży służbowych na terenie Europy - warunek konieczny,
  • B. dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego / gotowość do udziału w kursie językowym,
  • Znajomość mechaniki, budowy maszyn,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.

Oferujemy:

  • Możliwość bardzo dynamicznego rozwoju podczas pracy w różnych lokalizacjach,
  • Kursy językowe,
  • Pakiet benefitów,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca i chciałbyś dowiedzieć się więcej, wyślij Nam swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy