Inżynier / Lider Lean Manufacturing

Michael Page

Dzierżoniów, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Doskonała szansa na rozwój dla doświadczonych Leanowców; poszukujemy Eksperta z min. 3 - letnim doświadczeniem, który obejmie nowo utworzoną funkcję, raportując bezpośrednio do Dyrektora Produkcji

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest skandynawska firma produkcyjna, która w dzierżoniowskiej siedzibie zatrudnia powyżej 200 osób.

Opis stanowiska

  • Śledzenie i nadzorowanie efektywności i produktywności procesów produkcyjnych
  • Definiowanie potencjałów doskonalenia procesów produkcyjnych mających wpływ na efektywność, produktywność, redukcję Lead Time'u - opracowanie danych budżetowych oszczędności
  • Doskonalenie przepływu procesów produkcyjnych (Analiza VSM, optymalizacja przepływu materiału i informacji z uwzględnieniem strony technicznej, kalkulacja i optymalizacja zapasów, …)
  • Planowanie i prowadzenie warsztatów doskonalących procesy (tj: Hoshin, SMED, 5S, Standaryzacja pracy z balansem linii, one piece flow, Industry 4.0, TPM, …)
  • Nadzorowanie systemu pomysłów doskonalących
  • Promowanie kultury Lean Manufacturing i ciągłego doskonalenia, Prowadzenie szkoleń z zakresu narzędzi i filozofii Lean Management
  • Nadzorowanie i raportowanie odpowiednich KPI i działań doskonalących do Grupy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia zdobyte na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Mile widziana znajomość procesów spawania / obróbki mechanicznej cnc
  • Dobra znajomość j. angielskiego (poziom min. B2)
  • Kompetencje liderskie (umiejętność koordynowania grupy podczas prowadzonych szkoleń), proaktywność, otwartość, nieszablonowe myślenie, chęć wdrażania zmian

Oferujemy

  • praca w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • rozwój w ramach nowo utworzonej, w pełni samodzielnej funkcji
  • niezbędne narzędzia pracy (m.in. laptop)
  • ubezpieczenie, opieka zdrowotna
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej
  • firmowe drużyny i zajęcia sportowe finansowane przez Pracodawcę
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dzierżoniów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page