Inżynier Kosztorysant

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla swojego klienta znanej firmy inżyniersko – instalacyjnej (instalacje teletechniczne, automatyka budynkowa, BMS, zabezpieczenia techniczne i wykrywanie pożaru) działającej na terenie całej Polski poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier KosztorysantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Weryfikacja dokumentacji projektowych z zakresy instalacji elektrycznych lub teletechnicznych
  • Tworzenie kosztorysów
  • Analiza możliwości technicznych danego produktu
  • Współpraca z innymi działami firmy przy pozyskiwaniu kontraktów oraz ich realizacji
  • Wyszukiwanie nowych technologii zamiennych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe elektrotechniczne lub pokrewne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość branży instalacyjnej
  • Znajomość pakietu MS Office i AutoCAD;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Zdolność szybkiego uczenia się, samodzielność, odpowiedzialność;
  • Znajomość programu komputerowego Norma będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę w młodym zespole specjalistów;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość realizowania ambitnych wyzwań zawodowych
  • Dodatkowe świadczenia socjalne (prywatna opieka medyczna)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.