Inżynier - koordynator - Warszawa

Multi Serwis Sp. z o.o.

00-203 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Celem stanowiska jest:

• nadzorowanie i koordynacja robót ogólnobudowlanych wykonywanych przez podwykonawców
• prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy, przygotowanie dokumentacji i uczestnictwo w odbiorach,
• odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych robót,
• nadzór nad prowadzonymi pracami, przygotowanie ofert, negocjacje cenowe z dostawcami
• współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,
• uczestniczenie w spotkaniach i naradach organizacyjnych,
• rozliczanie podwykonawców zgodnie z zawartą umową między Generalnym Wykonawcą a Podwykonawcą

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznej firmie o mocnej pozycji na rynku;
• Zatrudnienie w oparciu o prowadzoną działalność
• Stałe wynagrodzenie

Wymagania

Nasze oczekiwania:

• znajomość technologii prac budowlano – wykończeniowych,
• co najmniej roczne doświadczenie w pracy na budowie w zakresie prac wykończeniowych,
• odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,
• dyspozycyjność i zaangażowanie,
• samodzielność w działaniu,
• umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu Office, AutoCad
• prawo jazdy kat. B
• gotowość do podjęcia pracy

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się wykonawstwem prac remontowo-budolano-wykończe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie