Opis stanowiska pracy

Firma John Crane Poland, lokalny przedstawiciel globalnego lidera w produkcji i serwisie uszczelnień mechanicznych poszukuje kandydata na stanowisko:

Wybrany kandydat będzie zatrudniony do obsługi kontraktu serwisowego związanego z niezawodnością maszyn wirujących na terenie Rafinerii LOTOS Gdańsk. Do głównych zadań kandydata będzie należeć:
• Prowadzenie nadzoru nad eksploatacją i naprawami uszczelnień mechanicznych w maszynach wirujących ( pompy, mieszadła, kompresory).
• Wprowadzanie danych związanych z procesem podnoszenia niezawodności pracy do dedykowanych baz danych.
• Nadzór nad procesem naprawczym oraz opracowywanie projektów modernizacji i optymalizacji pracy uszczelnień mechanicznych.
Głównym miejscem pracy będzie biuro na terenie rafinerii LOTOS Gdańsk.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• Wyższego wykształcenia technicznego.
• Teoretycznej i praktycznej znajomości zagadnień serwisowania maszyn wirujących.
• Znajomości j. angielskiego oraz biegłej obsługi komputera.

Prezentacja firmy

<br/>John Crane (www.johncrane.com/ - część Smiths Group) jest światowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne