Inżynier Kontraktu (Oświetlenie Drogowe)

FBSerwis S.A.

Kraków, małopolskie

Od: FBSerwis S.A.
Miejsce pracy: Kraków

Za co cenią nas Pracownicy ?

  • Za szybki wzrost i rozwój organizacji, która z każdym rokiem pozyskuje nowe projekty i zwiększa obszar swojego działania w Polsce
  • Za etykę we wszelkich działaniach biznesowych firmy
  • Za współpracę pomiędzy pracownikami i promowanie pracy zespołowej
  • Za stabilność zatrudnienia oraz umacnianie się marki na rynku polskim
  • Za wysokie zaangażowanie firmy w działania na rzecz ochrony środowiska
  • Za dbałość o bezpieczne i komfortowe warunki pracy
  • Za benefity oferowane każdemu pracownikowi bez względu na stanowisko (opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe opłacone przez pracodawcę, dofinansowanie do karty MultiSport)

Zakres zadań:

  • Nadzór nad realizacją prac modernizacji oraz utrzymania oświetlenia drogowego
  • Pomoc przy realizacji prac modernizacji praz utrzymania oświetlenia drogowego w terenie - pomiary, przeglądy, nadzór i odbiór robót
  • Efektywne planowanie bieżącej pracy zespołu
  • Prowadzenie dokumentacji z wykonanych prac
  • Rozliczanie finansowe prowadzonych prac
  • Przygotowywanie wycen i kosztorysowanie wykonywanych robót
  • Bezpośredni kontakt z Klientem
  • Czynne uczestnictwo w odbiorach wykonywanych prac na rzecz klienta

Jakie oczekiwania stawiamy Kandydatom ?

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek elektryka/energetyka
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na kontraktach budowlanych lub utrzymaniowych w branży elektrycznej/energetycznej
  • Doświadczenie zarówno w terenie przy nadzorowaniu prac, jak i przy rozliczaniu robót
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Uprawnienia SEP gr 1 E i D do 1kV – mile widziane też inne uprawnienia
  • Samodzielność i terminowość w realizacji zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę przy ciekawych projektach w międzynarodowej firmie o ponadprzeciętnej dynamice rozwoju
  • Możliwość uzyskania uprawnień budowlanych
  • Realną możliwość rozwoju w ramach szybko rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zajęcia sportowe)
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów
  • Profesjonalne narzędzia pracy