Inżynier Kontraktu Instalacji Sanitarnych i HVAC

Ensyco

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • udział w procesie przygotowywania kosztorysów i ofert,
  • udział w wyborze i pozyskiwaniu ofert od podwykonawców, towarów i usług,
  • przygotowywanie wspólnie harmonogramów projektu,
  • bieżąca kontrola realizacji budżetu i kontrola harmonogramu
  • optymalizacja kosztów w ramach przygotowywanych ofert,
  • wykonywanie wizji lokalnych na ofertowanych projektach
  • analiza dokumentacji powykonawczej
  • wykonywanie kosztorysów i przedmiarów instalacji sanitarnych i HVAC
  • przygotowywanie umów dla podwykonawców na podstawie wzoru
  • analiza dokumentacji projektowej pod względem kompletności
  • skompletowanie wymaganych dokumentów na potrzeby każdego projektu( karty materiałowe, certyfikaty zgodności itd)
  • udział w procesie commissioningu

Oferujemy:

  • elastyczną formę zatrudnienia - możliwość pracy zdalnej z domu, projekty w Warszawie
  • rodzaj zatrudnienia do negocjacji
  • system premiowy
  • uczestnictwo w prestiżowych projektach budowlanych i współpraca z najlepszymi w branży
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • dobra znajomość branży
  • chęć rozwoju zawodowego
  • znajomość programu Excel, AutoCad,
  • samoorganizacja, rzetelność, sumienność
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Ensyco <br/>Nasza siła to wysoce wyspecjalizowana kadra z wielole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca