Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Inżynier Konstruktor

Miejsce pracy: Złotoryja

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad narzędziami produkcyjnymi (dokumentacja)
  • nadzór nad wprowadzeniem zmian konstruktywnych, analiza korzyści wynikających z podjętych działań
  • wdrażanie zmian wyrobów i oprzyrządowania we współpracy z działem utrzymania ruchu oraz firmami zewnętrznymi
  • wprowadzanie zmian i weryfikacji dokumentacji będącej w posiadaniu działu
  • rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych i jakościowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • 1- 2- letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora
  • znajomość oprogramowania AutoCad i MS Office
  • umiejętność myślenia analitycznego
  • umiejętność rozwiazywania problemów
  • komunikatywność
  • znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat- umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus szereg premii i dodatków (premia roczna, urlopowa, świąteczna, wyprawka szkolna)
  • prywatna opieka medyczna
  • częściowe dofinansowanie posiłków
  • praca stacjonarna
  • ruchomy czas pracy
  • telefon komórkowy
  • możliwość rozwoju zawodowego w postaci dostępu do szkoleń zewnętrznych, pracy w systemie SAP

Numer referencyjny: IK/01/18/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.