ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier Konstruktor

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Pracę z ciekawymi, innowacyjnymi i międzynarodowymi projektami
  • Hybrydowy model pracy i elastyczne godziny
  • Możliwości rozwoju zawodowego poprzez nowe doświadczenia, szkolenia i studia
  • Stabilne zatrudnienie
  • Bogaty pakiet benefitów

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne (mechatronika, inżynieria mechaniczna lub pokrewne)
  • 4 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w projektowaniu mechaniki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie urządzeń i mechanizmów dla przemysłu kosmicznego
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej i ofertowej , instrukcji obsługi, planu badań
  • Projektowanie z wykorzystaniem oprogramowania CAD/CAE
  • Udział w testach i pracach związanych z integracją urządzeń/systemów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy