Inżynier Konstruktor

Grupa Comatec

Jelenia Góra, dolnośląskie

Grupa Comatec, czołowa firma inżynierska wywodząca się z Finlandii, która rozwija się na rynku międzynarodowym, świadczy i doskonali usługi projektowania technicznego, zarządzania projektami i doradcze dla przemysłu technologicznego, w szczególności w dziedzinie budowy maszyn. Grupa Comatec jest znana z sukcesów w wykonywaniu trudnych zadań, w których zawsze stosuje rozwiązania oparte na nowoczesnych oraz wypróbowanych w praktyce technologiach.

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Zakres obowiązków:

  • projektowanie maszyn dla przemysłu ciężkiego
  • tworzenie koncepcji oraz wprowadzenie zmian w już istniejących wyrobach
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • wsparcie techniczne klienta

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu mechanicznym lub pokrewne
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora
  • doświadczenie w projektowaniu maszyn (mile widziane doświadczenie w przemyśle ciężkim)
  • bardzo dobra znajomość programów do projektowania 3D, preferowane: Solid Works, Creo
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • umiejętności analitycznego myślenia, samodzielność i odpowiedzialność w wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • uczestnictwo w interesujących oraz zróżnicowanych projektach
  • rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • przyjazne warunki pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do kursów językowych oraz do karty MultiSport.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.