Inżynier Konstruktor

Hays Poland

Dzierzoniów, dolnośląskie

Hays Poland

Dzierzoniów
Dzierzoniów
NR REF.: 1145341

Zadania i obowiązki na tym stanowisku:
  • Udział w procesach konstruowania nowych produktów
  • Wybór i opracowywanie technologii dla nowych produktów oraz nadzór nad jej wdrożeniem
  • Konstrukcyjne opracowywanie przyrządów i narzędzi
  • Przygotowywanie kalkulacji w programie ERP
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej
  • Nadzór nad procesami prototypowania i produkcji
  • Wspieranie projektów doskonalenia procesów produkcyjnych pod względem technicznym, ekonomicznym i jakościowym
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych i konstrukcyjnych
  • Bieżąca współpraca z działami wewnętrznymi: produkcji, handlowym, logistyki

Oczekiwania:
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn lub podobne)
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Umiejętności pracy w środowisku: CAD-2D i CAD-3D (mile widziany Solid Works)
  • Dobra znajomości języka angielskiego umożliwiającej samodzielną komunikację
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Kreatywność oraz samodzielność w wykonywanych zadaniach

Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wysoką dynamikę i różnorodność wykonywanych zadań
  • Ciekawe projekty przy tworzeniu nowych produktów
  • Pracę w doświadczonym zespole ekspertów
  • Możliwość rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy