Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Inżyniera Konstruktora będzie należało:

* przygotowywanie rysunków detalicznych,
* wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych,
* dobór materiałów konstrukcyjnych i przygotowywanie list matariałowych,
* opracowywanie dokumentacji technicznej pod zatwierdzenie,
* projektowanie zbiorników zgodnie z międzynarodowymi normami.

Nasz Klient gwarantuje Ci:

* wynagrodzenie dostosowane do Twoich kompetencji,
* stabilność zatrudnienia i szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
* zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
* pozytywną atmosferę w zespole,
* szeroki pakiet benefitów pozapłacowych: karta sportowa, prywatna opieka
medyczna, ubezpieczenie grupowe, Sodexo, itd.

Wymagania

Koniecznie aplikuj, jeśli spełniasz poniższe kryteria:

* skończyłeś studia inżynierskie mechaniczne lub pokrewne,
* znasz biegle oprogramowanie 2D/3D (mile widziana znajomość Solid Works),
* dobrze komunikujesz się w języku angielskim w środowisku zawodowym,
* rysunek techniczny nie ma przed Tobą tajemnic,
* będzie idealnie, jeśli dodatkowo posiadasz doświadczenie na stanowisku
konstruktora w branży stalowej.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Flame Employment Polska z siedzibą w Bydgoszczy, na potrzeby rekrutacji"

W przypadku chęci pozostawienia cv na potrzeby ewentualnych przyszłych rekrutacji, prosimy o dopisanie również poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Flame Employment Polska z siedzibą w Bydgoszczy, na potrzeby przyszłych rekrutacji"

Prezentacja firmy

Flame Employment Polska jest licencjonowaną agencją pośrednictwa pracy, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy