Opis stanowiska pracy

• Udział w pracach projektowania i wykonywania prototypów
• Wykonywanie prac badawczo rozwojowych w zakresie tworzonych konstrukcji
• Zaangażowanie we wszystkie etapy realizacji produktu
• Kreatywne rozwiązywanie interdyscyplinarnych problemów technicznych i technologicznych
• Tworzenie modeli i konstrukcji napędów falowych
• Tworzenie stanowisk badawczych
• Tworzenie list materiałowych (BOM)
• Projektowanie mechanizmów oraz pojazdów z napędem elektrycznym
• Testy różnorodnych rozwiązań konstrukcyjnych i optymalizacja konstrukcji
• Tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby realizowanych prac oraz podwykonawstwa
• Badanie ruchu modelu 3D w programie Solid Works
• Dobór materiałów do obróbki CNC, dobór gotowych komponentów i podzespołów
• Obsługa drukarek 3D, dobór materiałów do druku (ABS, PLA, Flex, SLA, MULTIJET i inne)
• Realizowanie i raportowanie prac zgodnie z przyjętym w firmie Harmonogramem Raportowania oraz kosztorysem
• Udział we wskazanych przez Pracodawcę konferencjach

Wymagania

• Co najmniej 3-5 lat doświadczenia w samodzielnym konstruowaniu komponentów maszyn i urządzeń mechanicznych
• Pełne zaangażowanie i zorientowanie na cel
• Otwartość na pracę zespołową oraz dzielenie się wiedzą i umiejętnościami
• Dobra znajomość dowolnego programu do projektowania 3D (preferowany SolidWorks)
• Szeroka, interdyscyplinarna wiedza inżynierska i zmysł techniczny
• Kreatywność, samodzielność i pasja konstruktorska
• Chęć odkrywania nowych horyzontów, szczególnie w zakresie technologii
• Otwartość na wyzwania (w tym na stawanie przed problemami konstrukcyjnymi spoza swojej głównej dziedziny)
• Mile widziana wiedza z zakresu budowy i działania silników elektrycznych
• Umiejętność pracy z wieloma zadaniami jednocześnie/wielozadaniowość
• Wiedza z zakresu mechaniki płynów i CFD będzie dodatkowym atutem
• Język angielski umożliwiający sprawną komunikację technicznych

Prezentacja firmy

Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria