Inżynier konstruktor - projektant opraw oświetleniowych LED

Lediko Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy Ciebie do zespołu Lediko. Nasz zespół możesz wesprzeć poprzez wykonywanie następujących zadań:

  • Rozwijanie i udoskonalanie istniejących produktów
  • Projektowanie nowych opraw oświetleniowych (urządzeń elektro-mechanicznych) o różnym stopniu zaawansowania technicznego
  • Wykonywanie i testowanie prototypów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznych
  • Przygotowywanie kosztorysów i wycen dla prac projektowych oraz dla produktów gotowych
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie wdrażania nowych lub zmienionych produktów
  • Ustawiczny rozwój umiejętności projektowych i znajomości branży, technologii, norm
  • Pomaganie innym pracownikom firmy i klientom poprzez profesjonalne doradztwo techniczne

Oferujemy Tobie:

  • Pracę w zespole ceniącym kreatywność, efektywność i podążanie drogą do doskonałości
  • Szansę na poznanie wielu interesujących projektów technicznych realizowanych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zakresie projektowania elektroniki, elektrotechniki, mechaniki, optyki i innych pokrewnych dziedzinach
  • Pracę twórczą - od idei produktu po jego wdrożenie na międzynarodowy rynek
  • Określoną ścieżkę rozwoju z możliwością awansu na Starszego Projektanta
  • Pracę w dogodnej lokalizacji we Wrocławskim Parku Technologicznym

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w zakresie projektowania i wdrażania do produkcji maszyn, urządzeń elektrycznych, elektronicznych lub elektro-mechanicznych
  • Doświadczenie w zakresie projektowania CAD z wykorzystaniem oprogramowania klasy AutoCad / SolidWorks
  • Doświadczenie w zakresie wykonywania prototypów wirtualnych i rzeczywistych
  • Doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji technicznych, instrukcji obsługi, instrukcji montażowych i stanowiskowych

Język obcy

  • Na proponowanym stanowisku przyda Ci się język angielski na poziomie średnio zaawansowanym. Znajomość języka powinna umożliwiać Ci swobodną komunikację z dostawcami i klientami za pośrednictwem e-maila i telefonu. Pełne zrozumienie dokumentacji technicznych w języku angielskim.

Obsługa komputera

  • Przyda się biegła umiejętność w posługiwaniu się komputerem i różnymi programami wspomagającymi pracę projektanta
  • Pomocna jest umiejętność posługiwania się Excelem na poziomie średnio zaawansowanym (przetestowana)
  • Niezbędna jest umiejętność posługiwania się programem do projektowania 3D klasy AutoCad / SolidWorks
  • Szybkie pisanie i skuteczne wyszukiwanie informacji w Internecie

Mile widziane

  • Otwarty umysł i nastawienie na rozwój
  • Interesujące i ciekawe hobby
  • Uśmiech i chęć do pracy

Płatne praktyki

  • W przypadku, gdyby nasza oferta była dla Ciebie interesująca, a brakowałoby Ci kwalifikacji, których oczekujemy, możesz również aplikować na stanowisko Praktykanta w dziale projektowym naszej firmy i tam zdobyć niezbędne umiejętności i doświadczenie.

Prezentacja firmy

Klientami Lediko są zakłady przemysłowe i centra logistyczne wymagające ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premiowana jest inicjatywa, zaangażowanie i efektywność.
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria