Konstruktor / Kreślarz CAD

Grupa MG

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby która swoimi kompetencjami wypełni niezwykle istotną lukę w naszych strukturach. Spodziewamy się zyskać kogoś kogo będzie cechować nie tylko jakość pracy ale pomysłowość i elegancja rozwiązań. Liczymy że zwiąże się z naszą firmą na stałe tworząc jej istotny filar.

Zakres obowiązków:

• Tworzenie projektów technicznych i opracowywanie rozwiązań technologicznych w działach produkcyjnych grupy firm MG oraz powiązanych spółek zagranicznych.

• Samodzielne tworzenie dokumentacji technicznej produktów grupy firm lub w oparciu o projekty i modele projektantów/grafików 3D.

• Nadzór nad obiegiem dokumentacji technicznej i jej poprawności w całej grupie firm wykonawczych od konstrukcji po transport i montaż.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, techniczne w zakresie mechaniki/konstrukcji budowlanych

• Biegła znajomość AutoCAD w tym interfejsu 3D.

• Biegła znajomość rysunku technicznego i zasad jego tworzenia.

• Elastyczność i kreatywność przy rozwiązywaniu problemów technicznych w warunkach określonych z góry granic operacyjnych.

• Umiejętność analizy, wnioskowania, przewidywania, dążenie do samokształcenia i podnoszenia kwalifikacji, dobra organizacja pracy własnej , samodzielność, punktualność.

Oferujemy:

• Bardzo ciekawą pracę cechującą się dużą zmiennością opracowywanych zadań czy produktów. Częsty kontakt z rozwiązaniami innowacyjnymi i nietypowymi.

• Wynagrodzenie jak i forma zatrudnienia do uzgodnienia. Możliwy zarówno pełny etat jak i współpraca kontraktowa.

• Wynagrodzenie w okresie próbnym minimum 4000 PLN, po okresie próbnym gwarantowany wzrost wynagrodzenia i negocjacje.

• Miłą atmosferę, autonomię, stabilność zatrudnienia.

A tak w ogóle to .... czego potrzebujesz by komfortowo i z zaangażowaniem pełnić swoją funkcję ?

Prezentacja firmy

Grupa firm MG.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis