Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Inżynier komponentu

Miejsce pracy: Grudziądz
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wdrażanie struktur produktu do systemu,
  • nadzór nad komponentami w produkcji
  • współpraca z klientem
  • współpraca z dostawcami.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia wyższego,
  • znajomość zagadnień związanych z komponentami elektrycznymi,
  • dobrej znajomości j. angielskiego.

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę,
  • możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • interesujące zadania realizowane w międzynarodowym zespole,
  • nowoczesne narzędzia pracy, zaawansowany park maszynowy.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.