Inżynier / Kierownik Robót Sanitarnych

ARMAX

41 Rue De La Découverte Innoparc A Cs 37621, zagranica

Opis stanowiska pracy

Universal-Bud 2 sp. z o.o.

Firma Universal-Bud 2 sp. z o.o. od wielu lat zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem wewnętrznych i zewnętrznych instalacji sanitarnych . Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę inżynierską oraz doświadczony zespół monterów instalacji sanitarnych i wentylacji. Mamy doświadczenie w wykonywaniu skomplikowanych wysokowydajnych i wieloelementowych systemów solarnych, połączonych z innymi ekologicznymi źródłami ciepła. Uczestniczymy w realizowaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu wysokowydajnych samosterujących systemów energetycznych. Realizujemy inwestycje w kraju oraz na terytorium Francji i Niemiec.

Kierownik Robót Sanitarnych

Miejsce pracy: TULUZA
Opis stanowiska:

Inżynier budowy - miejsce pracy Francja i Polska. Zarządzanie zespołem ludzkim przy realizacji instalacji wewnętrznych w nowo realizowanych obiektach budownictwa wielorodzinnego oraz użyteczności publicznej. Sporządzanie rozliczeń miesięcznego poziomu zaawansowania robót oraz zestawień powykonawczych. Opracowywanie zestawień i wycen przy składaniu ofert przetargowych. Zarządzanie parkiem maszynowym i flotą transportową.

Wymagania

Wymagania:
Posiadane prawo jazdy B
Znajomość języka angielskiego (francuskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana)
Dyspozycyjność i chęć pracy na oddelegowaniu.
Komunikatywność i umiejętność zarządzania zespołem ludzkim.
Kreatywność i dążenie do podnoszenia własnych umiejętności.
Oferujemy:
Po okresie próbnym, pracownik zostaje zatrudniony na umowę o pracę na czas nieokreślony.
Wynagrodzenie za pracę w oddelegowaniu zgodne z grupą zaszeregowania w kraju oddelegowania.
Podczas oddelegowania pracodawca ponosi koszty zakwaterowania oraz transportu z i do kraju.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Firma ARMAX zajmuje się wykonywaniem instalacji hydraulicznych w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
9 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria