Inżynier/Kierownik Robót Elektrycznych

HRK S.A.

Bogatynia, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy realizującego największe inwestycje w Polsce, poszukujemy doświadczonej osoby, na stanowisko:

Inżynier/Kierownik Robót ElektrycznychMiejsce pracy: Bogatynia

Zadania:

  • Realizacja robót budowlano-montażowych elektrycznych w ramach kontraktu.
  • Koordynowanie i podział robót na powierzonym obiekcie.
  • Planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji.
  • Określanie, uzgadnianie i egzekwowanie kryteriów jakościowych dla realizowanych zadań.
  • Analiza przyjętych rozwiązań pod kątem ich zasadności oraz inicjowanie wdrożenia rozwiązań zamiennych.
  • Nadzorowanie realizowanych robót pod kątem jakości.
  • Nadzór nad zapewnianiem ładu, porządku, warunków BHP i p. poż. wykonywanych robót.

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia w nadzorowaniu realizacji dużych instalacji elektroenergetycznych przemysłowych, preferowane projekty w elektrowniach lub elektrociepłowniach.
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie (elektryka lub elektroenergetyka) poparte bogatym doświadczeniem).
  • Uprawnienia elektryczne E i D – preferowane bez ograniczeń napięcia.
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej, zespołu i podwykonawców.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (rozumienie dokumentacji technicznej).
  • Biegła obsługa komputera (Excel, Norma, MsProject).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B.
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie oraz pakiet benefitów.
  • Dodatek do zakwaterowania.
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.