Inżynier/Kierownik Robót Elektrycznych (branża AKPiA i teletechniczna)

HRK S.A.

Bogatynia, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy realizującego największe inwestycje w Polsce poszukujemy doświadczonej osoby, na stanowisko:

Inżynier/Kierownik Robót Elektrycznych (branża AKPiA i teletechniczna)Miejsce pracy: Bogatynia

Zadania:

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót elektrycznych w branży AKPiA i teletechnicznej w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót, jakości, kontroli i badań,
  • koordynowanie robót realizowanych przez podwykonawców,
  • opracowywanie planów o charakterze technicznym (tj. projektów organizacji robót, plan kontroli i badań),
  • planowanie i zamawianie środków produkcji oraz nadzór nad terminami dostaw.

Wymagania:

  • minimum 3-lata doświadczenia zawodowego przy realizacji inwestycji z zakresu energetycznego i/lub przemysłowego,
  • wykształcenie wyższe techniczne lub średnie (profil elektryczny poparty bogatym doświadczeniem),
  • uprawnienia elektryczne E i D,
  • wiedza z zakresu norm technicznych oraz przepisów prawa niezbędnych do realizacji robót,
  • umiejętność zarządzania firmami podwykonawczymi,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność planowania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (rozumienie dokumentacji technicznej),
  • dyspozycyjność i mobilność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie oraz pakiet benefitów,
  • dodatek do zakwaterowania,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.