Opis stanowiska pracy

  • praca na budowach w całej Polsce;
  • rodzaje obiektów - magazyny i budynki przemysłowe;
  • wymagane jest co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe;
  • wiek poniżej 40 lat;
  • znajomość języka rosyjskiego / polskiego;

Obowiązki:

  • analiza dokumentacji technicznej;
  • organizowanie przebiegu prac budowlanych z elektryki;
  • koordynowanie prac brygad roboczych i nadzorowanie bieżących robót;
  • przeprowadzanie odbiorów bieżących i jakościowo - ilościowych robót;
  • obsługa dokumentacji technicznej i projektowej;
  • współudział w trakcie przygotowania oferty przetargowej;
  • zamawianie materiałów i urządzeń budowlanych oraz monitorowanie
  • terminowości dostaw pod względem harmonogramu i kontrola jakości zamawianego towaru;

Kwalifikacje:

  • wykształcenie techniczne elektryka;
  • dobra znajomość pakietu MS Office, AutoCad;
  • dobra znajomość języka rosyjskiego oraz polskiego;

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia oraz podnoszenia kwalifikacji i
  • rozwoju zawodowego;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i wyników pracy;

Prosimy o załączenie klauzuli: Oświadczam, iż podając moje dane osobowe w CV, wyrażam zgodę na ich przetwarzanie przez EMG Sp z o o . z siedzibą w Warszawie, w celu prowadzenia aktualnego procesu rekrutacyjnego oraz doradztwa personalnego, zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO). Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Prezentacja firmy

Finanse EMG to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy kompleksową,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości