ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier jakości

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • System premiowy, bony świąteczne
  • Praca w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Profesjonalne, rozwijające się środowisko pracy
  • Samodzielne, odpowiedzialne zadania na stanowisku pracy
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

Zadania

  • Współpraca z produkcją i kontrolą jakości
  • Raportowanie danych jakościowych
  • Obsługa i tworzenie reklamacji
  • Prowadzenie i uczestnictwo w projektach poprawy jakości
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy