Inżynier jakości

MasterHR

Szczecin, zachodniopomorskie

MasterHR

Od: MasterHR
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Sporządzanie i analiza statystyk jakościowych,
  • Uruchamianie nowych rozwiązań testowych kabli,
  • Szkolenie pracowników,
  • Obsługa systemu reklamacji,
  • Tworzenie instrukcji pracy.

Wymagania i pożądane umiejętności:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane kierunkowe,
  • Doświadczenie zawodowe w pracy w firmie produkcyjnej minimum 2 - 3 lata na stanowisku Inżyniera jakości, asystenta ds. jakości lub pokrewnych,
  • Zdolności analityczne i techniczne,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Samodzielność w pracy oraz pro-aktywna postawa,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikacja.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie z dojrzałą kulturą organizacyjną,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • Praca jednozmianowa (w godzinach 07:00-15:00 lub 08:00-16:00, możliwość pracy zdalnej w uzasadnionych przypadkach),
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Możliwość odbywania szkoleń w Danii,
  • Realne szanse na rozwój zawodowy, osobisty i awanse w strukturach Firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.