Whoohoo Poland Sp. z o.o.
Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o. Whoohoo Poland Sp. z o.o.
Whoohoo® jest międzynarodową firmą rekrutacyjną, która specjalizuje się w naborach Specjalistów oraz Inżynierów. Nasi Pracownicy pracują u naszych Klientów w branżach: Engineering, Construction, Manufacturing, Finance, IT, Pharma&Medical oraz SSC/BPO.

Whoohoo® należy do holenderskiego holdingu Maandag® który poprzez sieć 14 biur od ponad 25 lat zajmuje się w rekrutacją specjalistyczną w Holandii. Whoohoo® korzystając z wieloletniego doświadczenia rekrutacyjnego naszej spółki matki umacnia swoją pozycję na rynku europejskim poprzez sieć 10 oddziałów zlokalizowanych w Belgii, Niemczech i Polsce.

Dla międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Inżynier Jakości

Lokalizacja: Strzelce Opolskie (okolice)

Zadania:

  • ustalanie kryteriów akceptacji produktu
  • szkolenie pracowników pod kątem jakości produktu oraz zgodności z procedurami jakościowymi
  • przeprowadzanie kontroli wymiarowej i badania funkcjonalności wyrobu
  • monitorowanie rezultatów jakościowych produkcji
  • sprawdzanie zgodności procesu i produktu na podstawie planów
  • opracowywanie raportów i zestawień jakościowych
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej
  • przeprowadzanie działań korygująco – zapobiegawczych oraz nadzór nad ich realizacją
  • stały kontakt z klientem zagranicznym

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • wiedza z zakresu norm ISO TS 16949, ISO 9000
  • znajomość narzędzi jakościowych: FMEA, 8D, Pareto
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pożądana niemieckiego

Oferujemy:

  • Udział w budowaniu nowej organizacji i możliwość wpływania na jej kształt
  • Samodzielność na stanowisku pracy
  • Stabilność zatrudnienia
  • Świadczenia z zfśs