Opis stanowiska pracy

Firma z sektora automotive poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier jakości

Miejsce pracy: Oława

Zakres zadań

  • definiowanie wymagań jakościowych dla odbioru surowców, procesu i wyrobu
  • nadzór nad jakością surowców i wyrobów
  • opracowanie Planów Kontroli, Instrukcji Kontroli
  • nadzór nad wdrożeniem wymagań klienta i monitorowanie ich spełnienia,
  • przeprowadzanie analiz stabilności, powtarzalności i odtwarzalności dla systemów pomiarowych,
  • przeprowadzanie procesu zatwierdzania części PPAP
  • rozpatrywanie reklamacji od klientów, opracowywanie raportu 8D do klienta,

Oczekiwania wobec kandydata

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego , mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie wyższe ( preferowane techniczne)
  • doświadczenie w pracy w branży automotiv będzie dodatkowym atutem
  • znajomość i umiejętność interpretacji wymagań systemów zarządzania jakością ISO/TS (IATF) 16949, (uprawnienia audytora wewnętrznego bądą dodatkowym atutem)
  • umiejętność przeprowadzania audytów wg.VDA 6.3 (potwierdzona znajomość normy jako dodatkowy atut)
  • znajomość 8D, APQP, FMEA, PPAP, VDA itp.(mile widziane certyfikaty potwierdzające znajomośc w/w narzędzi jakościowych)
  • samodzielność, odpowiedzialność, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie ze stabilną pozycją na rynku,
  • wynagradzanie wraz z systemem premiowym
  • możliwość pracy przy projektach dla czołowych producentów na światowym rynku branży Automotive,
  • narzędzia niezbędne do pracy .

Prezentacja firmy

Firma z branży automotive z Oławy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive