Opis stanowiska pracy

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i budowlanej, działający na rynku międzynarodowym, poszukuje do pracy w Nowym Sączu na stanowisko:

INŻYNIER JAKOŚCI

Zadania:

  • Udział w procesie zatwierdzania wyrobu do produkcji seryjnej, nadzorowanie walidacji wyrobu i zmian
  • Prowadzenie działań korygujących i zapobiegawczych w przypadku wystąpienia reklamacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Inicjowanie działań usprawniających proces produkcji
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych z zakresu procesu produkcji i produktu
  • Współpraca w zakresie przygotowywania i wdrażania dokumentacji jakościowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ukończone kierunkowe studia podyplomowe
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym
  • Doskonałe umiejętności analityczne
  • Mile widziana znajomość narzędzi jakości FMEA procesu i produktu i ISO 9001

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnej i stabilnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Aplikację (CV + zdjęcie, list motywacyjny) oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji prosimy przesłać w ciągu 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą opcji "Aplikuj".

Informujemy, iż w terminie 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji aplikacje kandydatów niezaakceptowanych zostaną poddane utylizacji, zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Prezentacja firmy

LAMINTEX SP. Z O.O. - producent materiałów dla branży meblarskiej i bu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna