Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu

poszukuje dla swojego Klienta na terenie wschodnich Niemiec w okolicy Drezna kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- rozwiązywanie problemów jakościowych (zbieranie danych i ich analiza)

- prowadzenie działań projakościowych

- analiza reklamacji od klientów (raporty 8D) oraz dostawców

- opracowywanie dokumentacji (planów testów, analiz statystycznych, protokołów końcowych)

- szkolenie pracowników w zakresie kontroli jakości

- raportowanie wykonanych zadań

- kontakt z klientem niemieckojęzycznym

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji

- przewidywany długoterminowy okres zatrudnienia

- pracę w stabilnej, dużej firmie niemieckiej z wieloletnimi tradycjami

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego
- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2-3 lata
- kwalifikacje potwierdzone przez DGQ, TÜV lub IHK
- gotowość do pracy zmianowej
- odpowiedzialność i samodzielność w pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji