Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/12/2017.

Inżynier Jakości

Legnica, dolnośląskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Opis Stanowiska:
Będziesz pracował w projekcie dla światowym lidera w produkcji części dla branży motoryzacyjnej. Do Twoich obowiązków będzie należało czuwanie nad jakością produktów przeznaczonych dla kluczowych marek samochodów. Twoje codzienne zadania będą polegały m.in. na optymalizacji procesów poprzez ścisłą współpracę z inżynierami procesów oraz technologami, stałym kontakcie z klientem czy przeprowadzaniu audytów.

Zadania:
• Koordynowanie i wdrażanie nowych projektów dla kluczowych marek samochodów
• Współpraca z inżynierem procesu i technologiem przy planowaniu procesów
• Przeprowadzanie audytów procesów
• Dobór urządzeń i metod kontrolnych
• Przygotowywanie dokumentacji jakościowej (opracowywanie analiz ryzyka FMEA, plany kontroli, 8D, PPAP)
• Utrzymywanie dobrych relacji z klientami m.in. w zakresie zagadnień jakościowych
• Rozpatrywanie i zarządzanie reklamacjami

Oferujemy:
• Długoterminową współpracę
• Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
• Kartę Multisport
• Prywatną opiekę medyczną w Medicover
• Wsparcie relokacyjne w przypadku zmiany miejsca zamieszkania: 4000 PLN brutto

Wymagania

Wymagania:
• Min. 2-letnie doświadczanie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej
• Znajomość procesów obróbki metalu
• Znajomość metodologii 8D
• Praktyczna wiedza w zakresie SPC, FMEA, APQP, PPAP
• Znajomość systemu zarządzania ISO/TS 16949
• J. angielski min. B1/B2

Mile widziane:
• Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
• Mile widziana komunikatywna znajomość j. niemieckiego

ALTEN Polska jest firmą należącą do ALTEN Group Company, europejskiego lidera w... Konsultingu Inżynieryjnym oraz Technologicznym. Firma zaangażowana jest w realizację projektów badawczo-rozwojowych wielu korporacji. Jako technologiczny partner międzynarodowych firm, ALTEN w przeciągu 20 lat stał się wiodącym w Europie dostawcą usług z zakresu doradztwa inżynieryjnego oraz technologicznego.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości