Opis stanowiska pracy

- sprawne interpretowanie rysunku technicznego
- współpraca z Działem Produkcji w zakresie poprawy jakości produktów
- przeprowadzanie kontroli konwencjonalnymi środkami pomiarowymi
- nadzór, kalibracja nad środkami kontrolno-pomiarowymi
- przeprowadzanie procesu dopuszczenia części do produkcji seryjnej (wzorcowanie - części) przeprowadzanie analizy statystycznych zdolności procesów, systemów pomiarowych
- sporządzanie raportów jakościowych
- opracowywanie dokumentacji jakościowej , tj. planów kontroli, instrukcji kontroli, karty regulacji procesu itp.

Wymagania

- wykształcenie inżynierskie (jakościowe/inżynieria procesu/technika pomiarowa)
- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
- znajomość wymagań ISO IATF 16949 (warunek konieczny)
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- umiejętność posługiwania się narzędziami metrologicznymi
- umiejętność przeprowadzenia elementów analizy FMEA, SPC, MSA
- bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w tym MS Excel
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Prezentacja firmy

Firma EPP została założona w Polsce w 2005 roku jako oddział włoskiej gr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji