Inżynier Jakości

HRK S.A.

Kwidzyn, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma – producent elektroniki, dla której poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier JakościMiejsce pracy: Kwidzyn
Zakres obowiązków:
  • Definiowanie i wdrażanie akcji poprawy jakości produktów i procesów
  • Dostarczanie dokładnej i regularnej informacji zwrotnej o jakości produktów
  • Współpraca z przedstawicielami zagranicznych klientów
  • Rozpatrywanie reklamacji jakościowych od klienta
  • Definiowanie punktów kontroli produktów w procesie produkcyjnym
  • Nadzorowanie i zarządzanie dokumentacją kontrolno-pomiarową
  • Przeprowadzanie audytów wyrobu, procesu i systemu jakości

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne  (preferowane kierunki materiałoznawstwo, mechanika,   elektromechanika,  mechatronika, elektronika
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, Control Plan, RCCA, Pareto, 8D)
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Mile widziane: - doświadczenie w pracy z projektami Six Sigma
  • doświadczenie zawodowe w branży:  elektronika, mechatronika, mechanika, automotive

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
  • Udział w ambitnych projektach w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet relokacyjny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.