Inżynier Jakości

HRK S.A.

Kłodzko, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego ze swoich Klientów, znanego międzynarodowego producenta z sektora automotive, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier JakościMiejsce pracy: Kłodzko

Zadania:

  • Tworzenie standardów QA dla nowych i aktualnych projektów:
    • dokumentacja jakościowa
    • plany kontroli
    • instrukcje kontroli
    • karty SPC
    • wizualizacje
  • Przeprowadzanie audytów zgodnie z przyjętym planem, dokumentowanie procesu i raportowanie o wynikach
  • Bieżący kontakt z klientem, współudział przy określaniu przyczyn powstawania niezgodności oraz opracowywaniu działań korygujących i zapobiegawczych po reklamacjach klienta
  • Inicjowanie programów rozwojowych i modernizacyjnych w celu poprawy jakości procesów i produktów
  • Analizę kluczowych dla organizacji wskaźników jakościowych

Wymagania:

  • Komunikatywną znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego – warunek konieczny
  • Min 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży automotive
  • Znajomość ISO 9001:2015 oraz ISO/TS 16949:2009
  • Dobrą znajomość pakietu Ms Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy
  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie działającej w oparciu o międzynarodowe standardy
  • Atrakcyjne pakiety motywacyjne (nauka języków obcych, prywatna opieka medyczna, karty Multisport)
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.