W&F Detacheringen
W&F Detacheringen W&F Detacheringen W&F Detacheringen
W&F - międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy- jest zespołem profesjonalistów z dwunastoletnim doświadczeniem, który doskonale zna potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy. Podchodzimy indywidualnie do każdego z naszych klientów, ponieważ zależy nam na jakości oferowanych przez nas usług. Naszym priorytetem jest właściwe łączenie kandydatów w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii. Firma współpracuje z ludźmi z Europy Wschodniej, głównie polskiego pochodzenia.

Inżynier jakości

Miejsce pracy: Holandia / Eindhoven

Celem dopełnienia swojego zespołu nasz zleceniodawca poszukuje wykfalifikowanej osoby na stanowisko inżyniera jakości. Postrzegasz jako wyzwanie, aby kierować wewnętrzną organizację w kierunku zgodności z odpowiednią jakością? Aplikuj!

Opis stanowiska:

Jako inżynier ds. jakości w dziale Quality Service jesteś na wczesnym etapie zaangażowany w tworzeniu i rozwoju nowych produktów. Odpowiadasz za proaktywną inicjację, przygotowywanie i wykonywanie działań w celu zagwarantowania i poprawy jakości produktu. Będziesz ściśle współpracować z kolegami m.in. z działów inżynierii, zakupów, sprzedaży i produkcji oraz konsultować się z klientami w zakresie zapewnianej jakości i rozpatrywaniu reklamacji.

Firma: Współpracujemy z około 165 kolegami, między innymi przy produkcji części dla przemysłu motoryzacyjnego. Na przykład produkujemy (części) ramiona wycieraczek szyby przedniej i różne części do fotelików samochodowych. Wiele naszych części znajdziesz również w ciężarówkach i przyczepach, zarówno w kabinie, jak i wokół niej, a także na podwoziu i przyczepie. Praca z nami oznacza współpracę: z naszą siostrzaną firmą, która dostarcza nasze narzędzia i formy produkcyjne, ale także współpracuje z kolegami z firmy i oczywiście z naszymi klientami. Jeśli lubisz pracować w małych zespołach i chcesz dalej się rozwijać, zarówno osobiście, jak i zawodowo, to dobrze trafiłeś!

Wymagania:

• Dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku inżynierii mechanicznej, inżynierii samochodowej lub równoważny

• Doświadczenie z systemami jakości (IATF 16949 (poprzednio TS16949), ISO 9001, ISO 14001) i zapewnianiem procesów

• Znajomość metod doskonalenia (six sigma, lean)

• Znajomość narzędzi kontroli jakości (8D, FMEA, SPC, panel kontrolny )

• Doświadczenie w zarządzaniu działaniami i pracownikami różnych działów

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

• Znajomość procesów obróbki blach, spawania i montażu

• Posiadasz umiejętności analityczne, jesteś komunikatywnym i przedsiębiorczym graczem zespołowym

• Pragmatyczny z praktycznym sposobem myślenia

Oferujemy:

• Nasz zleceniodawca oferuje stanowiące wyzwania stanowisko w dynamicznym środowisku oraz profesjonalną współpracę w konkretnym zespole, gdzie dominuje otwarta komunikacja

• Otrzymasz możliwość aby we własny, kreatywny i innowacyjny sposób nadać kształtu temu stanowisku wewnątrz skupiającej się na kliencie produkcyjnej organizacji

• Atrakcyjne warunki finansowe według norm NBBU

• Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Holandii

• Dobre warunki mieszkaniowe oraz ubezpieczenie zdrowotne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy