Opis stanowiska pracy

4-30-54036
Wynagrodzenie: 4500 - 8000 PLN

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, działającej w branży automotive, poszukujemy obecnie osób stanowiska:
Inżynier jakości

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:
- Nadzór nad zgodnością procesu produkcji z wymogami jakości oraz Systemami Zarządzania Jakością
- Zapewnienie standardów jakości w obszarze produkcji
- Definiowanie przyczyn reklamacji na różnych etapach produkcji
- Udział w audytach i wdrażaniu działań korygujących
- Definiowanie wymagań jakościowych dla procesu i produktu
- Udział w projektach doskonalących
- Prowadzenie dokumentacji jakościowej

Wymagania:
– Wykształcenie wyższe techniczne
– Doświadczenie zawodowe w obszarze jakości w środowisku produkcyjnym
- Znajomość narzędzi wykorzystywanych w branży automotive będzie dużym atutem
- Wiedza nt. metodologii Lean
– Dobra znajomość języka angielskiego

Korzyści:
Oferta zawiera:
- Wsparcie w relokacji
- Możliwość dynamicznego rozwoju w nowoczesnej firmie produkującej części dla przemysłu motoryzacyjnego
- Stabilne zatrudnienie
- Bogaty pakiet benefitów
- Możliwości awansu
- Udział w nowych projektach i wdrożeniach

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inżynieria , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości