ManpowerGroup Sp. z o.o.

Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę - dwa lata bez okresu próbnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy.
  • Pakiet relokacyjny.
  • Pracę w miedzynarodowej firmie – jedyne w Europie miejsce produkcji baterii litowo-jonowych na światową skalę.
  • Pakiet benefitów - Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, platforma benefitowa
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego, koreańskiego, ukraińskiego
  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych
  • Elastyczny czas pracy.
  • Wdrożeniowy pas startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje.
  • Czynny udział w projekcie greenfield.
  • Nowoczesne narzędzia pracy – zaawansowany technologicznie park maszynowy.
  • Udział w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych dla prestiżowych marek motoryzacyjnych.
  • Pracę w energicznym miejscu, gdzie razem tworzymy przyszłość branży automotive.
Dodatkowo:
  • Wypożyczanie samochodów elektrycznych na weekend
  • Celebrowanie urodzin i dni specjalnych (typu dzień kobiet, dzień chłopaka itd.)
  • Przeróżne konkursy dla dzieci pracowników
  • Zbiórki charytatywne
  • Publiczne przedszkole dla dzieci pracowników
  • Wewnętrzne siłownie
  • Strefa Funu i Chillu
  • Boiska do gry w piłkę (nożną i koszykową)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (zarządzenie i inżynieria produkcji, mechaniczne, elektroniczne, chemiczne lub pokrewne)
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością IATF 16949, VDA.
  • Znajomość 8D, FMEA, MSA, SPC.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point).
  • Czynne prawo jazdy kat. B. (mile widziane)
  • Bardzo dobra organizacja czasu i umiejętność zorganizowania własnego stanowiska pracy i wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie jakości procesów produkcyjnych
  • Zapewnianie jakości wyrobu gotowego
  • Analiza danych jakościowych (SPC) i podejmowanie działań zapobiegawczych
  • Nadzór nad procesem reklamacji (8D)
  • Udział we wdrażaniu nowych projektów, współpraca z działami odpowiedzialnymi za projekt, produkcję i proces
  • Rozwój i stabilizacja systemu zarządzania jakością w procesach produkcyjnych (zgodnie z IATF, VDA oraz wymaganiami klientów)
  • Udział w audytach wewnętrznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy