Opis stanowiska pracy

Grupa EDS poszukuje osób na stanowisko

Specjalista ds. Zarządzania Jakością

Miejsce pracy: woj. śląskie

Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie przedsięwzięć związanych z wdrożeniem, utrzymaniem i ciągłym doskonaleniem Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością
  • Planowanie, realizacja i nadzór nad procesem audytów wewnętrznych i zewnętrznych (np. ISO 9001, IATF, VDA 6.3), tworzenie raportów z audytów wew. w tym monitorowanie działań naprawczych wewnątrz organizacji,
  • Bezpośredni kontakt z Klientami (obsługa portalu B2B)
  • Nadzór nad dokumentacją systemową / procesową
  • Nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych
  • Identyfikacja zagrożeń mających wpływ na Zintegrowany System Zarządzania Jakością
  • Udział w procesie analizy ryzyka FMEA
  • Skuteczne stosowanie metod problem solving (5Why, Ishikawa, Brainstorming)
  • Monitorowanie pojawiających się zmian legislacyjnych oraz zapewnienie zgodności w zakresie przepisów wewnętrznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane tworzywa sztuczne, kompozyty)
  • przynajmniej rok doświadczenia zawodowego w branży automotive (konieczne)
  • dobra znajomość narzędzi i norm jakościowych (w tym ISO 9001, IATF, VDA)
  • bardzo dobra organizacja pracy, zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (konieczne)
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym,
  • Możliwość udziału w globalnych projektach
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia

Szczegółowe CV z opisem doświadczenia zawodowego prosimy kierować za pomocą przycisku "Aplikuj"/

Prezentacja firmy

EDS Polska to dostawca usług konstrukcyjnych do największych koncernów s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Badania / Rozwój, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca