Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/07/2018.

Inżynier jakości / Rezydent

Poznań, wielkopolskie

Control+Rework Service Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie firma CRS Polska Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

INŻYNIER JAKOŚCI (REZYDENT)

Miejsce pracy: Poznań/Swarzędz

OBOWIĄZKI:

- Diagnozowanie problemów jakościowych oraz raportowanie wykonanych zadań
- Systematyczne wizyty w zakładzie, uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach z działem jakości
- Rozpatrywanie reklamacji klienta, analiza problemów jakościowych
- Rozwijanie i przeprowadzanie czynności kontrolnych
- Szybką reakcję na zaistniałe problemy oraz weryfikację wad
- Utrzymywanie dobrych relacji z Inżynierami Klienta
- Uzgadnianie z dostawcami wymagań jakościowych stawianych częściom

OFERUJEMY:

- Umowę o pracę
- Stabilną i pełną wyzwań pracę w młodym energicznym zespole
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość zdobycia doświadczenia, doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy
- Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania

WYMAGANIA

- Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
- Wykształcenie min. średnie techniczne (wymagane posiadanie wiedzy technicznej)
- Doświadczenie w pracy w branży Automotive będzie dodatkowym atutem
- Prawo jazdy kat. B
- Dobra znajomość obsługi komputera i programów pakietu Microsoft Office
- Silna motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej

CRS Polska Sp. z o.o. jest liderem wśród firm świadczących usługi w zakresie kontroli... jakości. W Polsce mamy ponad 40 oddziałów terenowych z centralą w Gliwicach. Z naszych usług korzystają najbardziej wymagający Klienci. Wyróżnia nas najwyższa jakość wykonywanych usług, która pozwoliła na zdobycie zaufania największych koncernów motoryzacyjnych i zakładów produkcyjnych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria