Inżynier Jakości Projektu / Quality Project Engineer - rekrutacja online

HRK S.A.

Bolesławiec, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Jakości Projektu / Quality Project EngineerMiejsce pracy: Bolesławiec

Profil Kandydata:

Poszukujemy osoby z kilkuletnim doświadczeniem w obszarze jakości/ projektów, najlepiej w międzynarodowym środowisku, która ukończyła studia na kierunku technicznym. Idealny Kandydat to osoba z wysokim poziomem odpowiedzialności i samodzielności za powierzone zadania, proaktywna, wchodząca z inicjatywą, dążąca do stałego ulepszania istniejących procesów w obszarze jakości, posługującą się swobodnie językiem angielskim. Ponadto potrafiąca prowadzić projekty i z sukcesem wdrażać w codzienne procesy usprawnienia istniejących rozwiązań.

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie nowych projektów produktowych, koordynowanie procesu, monitorowanie poszczególnych etapów nadzór nad dokumentacją projektową oraz wdrażanie zmian
  • Tworzenie harmonogram projektu wraz z określeniem wymaganych zasobów
  • Współpraca z wieloma działami firmy, w celu sprawnej realizacji prac nad projektem (np. inżynierowie procesu, inżynierowie jakości, utrzymanie ruchu)
  • Raportowanie statusów otwartych i wdrożonych projektów
  • Komunikowanie się z klientem oraz działami sprzedaży w języku angielskim

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Rynkowe wynagrodzenie z pakietem dodatków (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Dofinansowanie do obiadów, wczasy pod gruszą, świadczenia na święta)
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.