Inżynier jakości Product Quality Control

Michael Page

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

W zwiazku z dynamicznym rozwojem szukamy osób na stanowisko Inżyniera jakości Product Quality Control

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest greenfield branży automotive

Opis stanowiska

Wdrożenie oraz koordynowanie Systemów Zarządzania Jakością (ISO 9001 oraz IATF 16949 ), a także VDA 6.3

Planowanie i przeprowadzanie audytów systemu i procesu

Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją jakościową

Prowadzenie analiz MSA oraz pomiarów i badań SPC

Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

Koordynacja procesu reklamacyjnego dostawców - raport 8D

Koordynacja działań dla materiałów niespełniających wymagań

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe techniczne

Praktyczna wiedza z zakresu wymagań normy IATF 16949 oraz VDA 6.3

Preferowane doświadczenie w branży automotive

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- w mowie i piśmie

Dobra organizacja pracy

Umiejętność rozwiązywania problemów, działania pod presją czasu

Oferujemy

Udział w projekcie greenfield

Pracę w międzynarodowym środowisku

Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

Dofinansowanie do posiłków

Dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

Wdrożeniowy program oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje

Zaawansowany technologicznie park maszynowy

Pakiet relokacyjny

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielany Wrocławskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page