Inżynier Jakości - Opiekun klienta (M/F)

Michael Page

Środa Śląska, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko inżyniera jakości. Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie należało reprezentowanie organizacji po stronie klienta, kontrola jakości i wdrażanie nowych, innowacyjnych rozwiązań w obszarze jakości.

Informacje o kliencie

Dla jednego z naszych klientów - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive zlokalizowanej w Środzie Śląskiej poszukujemy osoby na stanowisko inżyniera jakości. Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie nadzór nad jakością wyrobów i ich zgodność z wymaganiami klientów.

Opis stanowiska

  • nadzór i doskonalenie Systemu Zarządzania Jakością wg ISO/TS 16949
  • współpraca z klientami zewnętrznymi (OEM; Tier 1), reprezentowanie firmy u klientów w sprawach jakościowych
  • rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych na produkcji oraz optymalizacja procesów produkcyjnych pod względem poprawy jakości
  • terminowe opracowywanie reklamacji jakościowych za pomocą narzędzi jakościowych (8D, Q - Tool)
  • skrupulatne sporządzanie zapisów systemu jakości i ich zgodność ze stanem faktycznym
  • sporządzanie planów kontroli oraz nadzór nad SPC
  • reagowanie na stwierdzone niezgodności i zidentyfikowane ryzyko (korekcja, działania korygujące i zapobiegawcze)
  • upowszechnianie świadomości jakościowej w organizacji
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu jakości

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: Kierunek Zarządzanie Jakością lub /i Produkcją)
  • min. 3 lata doświadczenia w przemyśle samochodowym, w tym co najmniej jeden rok na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień dotyczących zarządzania jakością (SPC, MSA, Ishikawa, 5 why etc.)
  • płynnej znajomości języka angielskiego i/lub języka niemieckiego
  • wiedza w zakresie statystycznego sterowania procesami i statystycznej analizy danych (rozkłady, wnioskowanie statystyczne, SPC, MSA)
  • znajomość procesów zatwierdzenia części do produkcji wg. PPAP oraz VDA
  • terminowe opracowywanie reklamacji jakościowych za pomocą 8D
  • gotowości do wyjazdów służbowych w celu rozwiązywania problemów jakościowych
  • umiejętność pracy w środowisku projektowym i ukierunkowanie na potrzeby klienta
  • samodzielny, kooperatywny i komunikatywny styl pracy

Oferujemy

  • pracownikom oferujemy dostęp do szkoleń, umożliwiamy rozwój zawodowy
  • jasno definiujemy zadania
  • dbamy o przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy
  • oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Środa Śląska
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page