Inżynier Jakości (Nr.Ref.: IJ/DP)

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Wałbrzych, dolnośląskie

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Miejsce pracy: Wałbrzych

Obowiązki:

  • koordynowanie i wdrażanie nowych projektów,
  • utrzymywanie dobrej współpracy z klientami m.in. w zakresie zagadnień jakościowych,
  • rozpatrywanie reklamacji i zarządzanie reklamacjami,
  • przeprowadzanie auditów procesu,
  • przygotowywanie dokumentacji jakościowej(opracowywanie analiz ryzyka
  • FMEA, plany kontroli, 8D, PPAP),
  • dobór urządzeń i metod kontrolnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej- mile widziane doświadczenie w branży Automotive,
  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość metodologii rozwiązywania problemów (8D),
  • praktyczna wiedza w zakresie SPC, FMEA, APQP, PPAP,
  • mile widziana znajomość systemu zarządzania ISO/TS 16949.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.