Inżynier Jakości - nowy zakład produkcyjny

Michael Page

Gliwice, śląskie

Michael Page Michael Page

Jako Inżynier Jakości osoba będzie odpowiadała za wdrożenie systemów jakościowych i budowę całej infrastruktury z tym związanej w nowo powstającym zakładzie produkcyjnym (Greenfield).

Informacje o kliencie

Firma produkcyjna działająca w wielu krajach na całym świecie otwiera właśnie kolejny zakład produkcyjny (Greenfield). Nasz klient jest jednym z głównych dostawców technologii dla branży automotive jak i przemysłowej.

Opis stanowiska

  • Kontrola jakości procesów produkcyjnych i wyrobu gotowego i ich zgodności z systemem zarządzania jakością
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową a także wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością
  • Weryfikacja zgodności procesu w oparciu o dokumentację jakościową a także z wymaganiami klienta
  • Rozwiązywanie wewnętrznych i zewnętrznych problemów jakościowych w zakładzie
  • Wdrażanie działań korygująco-naprawczych, podejmowanie innych działań mających na celu zmniejszenie ilości wad/usterek
  • Obsługa wysyłek komponentów na reklamację wraz z przygotowywaniem dokumentacji
  • Przygotowanie i uczestnictwo w audytach wewnętrznych oraz zewnętrznych (klienci organizacji, kontrahenci itp.)
  • Prowadzenie szkoleń jakościowych dla pracowników

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze jakości (mile widziane w automotive)
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną - w tym rysunkiem technicznym
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, 8D, Pareto, APQP, PPAP, MSA) oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi i metod Lean Manufacturing
  • Znajomość ISO 9001 i IATF 16949
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001 i IATF 16949

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ciągle budujących się strukturach przedsiębiorstwa
  • Przyjazna i zespołowa atmosfera pracy oraz otwarta i bezpośrednia komunikacja
  • Możliwość wzięcia aktywnego udziału w kształtowaniu nowo powstającego zakładu produkcyjnego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gliwice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page