Inżynier Jakości - nowa inwestycja (M/F)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej rozwijającej nowy zakład produkcyjny w Polsce szukamy osoby na stanowisko Inżyniera Jakości

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży Automotive zlokalizowana w okolicy Bielan Wrocławskich.

Opis stanowiska

· Kontrola jakości procesów produkcyjnych

· Zapewnianie jakości wyrobu gotowego w standardach automotive

· Analiza danych jakościowych (SPC) i podejmowanie działań zapobiegawczych

· Nadzór nad reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi (8D)

· Współpraca z OEM przy wdrażaniu nowych projektów

· Rozwój i stabilizacja systemu zażądania jakością w procesach produkcyjnych

· Zatwierdzanie PPAP dla części u dostawców

· Przeprowadzanie audytów pierwszej i drugiej strony (wewnętrznych , u dostawców)

· Doskonalenie procesów dotyczących inspekcji wejściowej materiałów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane mechaniczne lub elektroniczne)

· Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży automotive

· Znajomość 8D, FMEA, PPAP, MSA, SPC

· Umiejętność czytania rysunków technicznych I schematów elektronicznych

· Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

· Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

· Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point)

· Znajomość oprogramowania Minitab będzie dodatkowym atutem

· Czynne prawo jazdy kat. B

· Bardzo dobra organizacja czasu i umiejętność zorganizowania własnego stanowiska pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowa o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie Bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Ubezpieczenie na życie
  • Darmowe lekcje języka angielskiego
  • Dofinansowane obiady
  • Strefa relaksu Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe - szansa na odbycie szkoleń zagranicznych

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page