Inżynier jakości (m/k)

Trenkwalder

Kalisz, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz
Obowiązki:
  • prowadzenie audytów wewnętrznych procesu i wyrobów oraz koordynacja podejmowanych działań z wykorzystaniem programów do analizy danych,
  • realizacja projektów oszczędnościowych w ramach programu ciągłego doskonalenia (m.in. Six Sigma, 5Why),
  • udział w przygotowaniu oraz prowadzenie warsztatów z zakresu zagadnień związanych z P-FMEA,
  • przeprowadzania audytów procesu, redukowanie poziomu braków, analizowanie problemów jakościowych oraz wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych, koordynowanie reklamacji klientów oraz dostawców.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z zakresu mechaniki i budowy maszyn lub zbliżone),
  • min. 4-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku pracy w firmie o profilu produkcyjnym,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość narzędzi jakościowych (dla branży lotniczej) oraz wiedza z zakresu zarządzania projektami,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • mocno rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność logicznego wyciągania wniosków.

Oferujemy:
  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku pracy, w zespole ludzi dynamicznych, będących pasjonatami branży technicznej,
  • przestrzeń do wdrażania i wprowadzania własnych rozwiązań oraz możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w licznych projektach w obszarze jakości oraz współprace ze specjalistami z innych oddziałów firm,
  • atrakcyjny system świadczeń dodatkowych m.in. opieka medyczna, karta sportowa, bonusy świąteczne itp.,
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach krajowych i zagranicznych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy