Inżynier Jakości Klienta

Zabrze, opolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest nowo utworzony zakład, który rozpoczyna produkcję części samochodowych, które będą dostarczane do odbiorców sektora motoryzacyjnego. Powstający zakład jest częścią globalnej korporacji, w skład której wchodzi: 16 zakładów produkcyjnych i 4 centra techniczne umieszczone na całym świecie, m.in. w Luksemburgu, Chinach, Korei, USA, Meksyku, Rosji.

Nasz Klient zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w rozwijającej się firmie z branży motoryzacyjnej
  • Udział i możliwość wpływu w tworzeniu nowej organizacji
  • Pracę w międzynarodowym środowisku wśród pozytywnych ludzi
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za:

  • Utrzymanie stałego kontaktu z klientem
  • Przygotowywanie dokumentacji PPAP
  • Moderowanie i udział w spotkaniach jakościowych
  • Obsługę reklamacji klienta (raporty 8D itp.)
  • Obsługę i nadzór nad portalem klienta (BMW)
  • Przygotowanie raportów jakościowych

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne
  • Znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie we współpracy z klientem
  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości
  • Doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji (PPAP)
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi portali klienta
  • Praktyczna znajomość metod rozwiązywania problemów - 8D, 5 Why, Ishikawa
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji