Inżynier Jakości Klienta w branży Automotive

HRK S.A.

Pruszków, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma – producent z branży automotive, dla której poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Jakości Klienta w branży AutomotiveMiejsce pracy: Pruszków
ZAKRES ZADAŃ:
• Definiowanie wymagań jakościowych dla wyrobu i procesu
• Opracowanie Planów Kontroli, Instrukcji Kontroli, Kart Pierwszej sztuki, Instrukcji Containment
• Nadzór nad wdrożeniem wymagań klienta i monitorowanie ich spełnienia
• Rozpatrywanie reklamacji od klientów, przedstawienie raportu 8D do klienta
• Przeprowadzanie analiz stabilności, powtarzalności i odtwarzalności dla systemów pomiarowych
• Przeprowadzanie procesu zatwierdzania części (PPAP, VDA2)
• Przeprowadzanie audytów procesu VDA 6.3 oraz systemu jakości
• Tworzenie standardów jakości
• Wspieranie analiz PFMEA
• Wsparcie jakościowe dla produkcji

WYMAGANIA:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Doświadczenie w środowisku produkcyjnym – preferowany przemysł motoryzacyjny
• Znajomość rysunku technicznego
• Znajomość wymagań systemów zarządzania jakością (preferowana znajomość ISO/TS 16949)
• Znajomość 8D, FMEA, PPAP, MSA
• Umiejętność definiowania przyczyn źródłowych problemu z wykorzystaniem narzędzi jakościowych
• Znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych i przeprowadzania analiz statystycznych
• Definiowanie i kontrolowanie wskaźników jakościowych
• Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy zespołowej
• Znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
• Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
• Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
• Prywatną opiekę medyczną
• Ubezpieczenia grupowe
• Kartę Multisport
• Udział w ciekawych projektach
• Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji
• Pakiet relokacyjny

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.