Inżynier Jakości Klienta Automotive

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Reprezentujemy międzynarodowego producenta w branży Automotive, dla którego poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Jakości Klienta AutomotiveMiejsce pracy: Wrocław
Codzienne obowiązki:
  • Zarządzanie reklamacjami od klientów zewnętrznych i wewnętrznych; raporty 8D
  • Identyfikacja wymagań klientów i komunikowanie ich zainteresowanym osobom w organizacji
  • Koordynacja i aktywne uczestnictwo w procesie rozwiązywania problemów jakościowych
  • Nadzór nad planami kontroli oraz FMEA procesu przeprowadzanie audytów wewnętrznych

Od Kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Doświadczenie w pracy w dziale jakości min. 2 letniego (preferowany przemysł motoryzacyjny),
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości narzędzi jakościowych:  FMEA, SPC ,8D, Pareto, APQP

Nasz Klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta na podstawie umowy o pracę
  • Szeroki zakres benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta multisport, kafeteria MyBenefit, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego)
  • Do 2000 zł kwartalnie za pomysły związane z Kaizen
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy, klient docenia pomysły i inicjatywę pracowników
  • Bardzo dobrą atmosferę w zespole zaangażowanych oraz wspierających specjalistów
  • Szkolenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.