Inżynier jakości (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem inwestycji szukamy osoby odpowiedzialnej za jakość procesu technologicznego

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest nowoczesna, międzynarodowa firma z branży Automotive.

Opis stanowiska

Wdrażanie i uruchamianie nowych procesów i linii technologicznych

Definiowanie parametrów produkcyjnych

Modyfikacje i optymalizacje procesu produkcyjnego

Koordynacja dokumentacji procesu produkcyjnego- tworzenie + aktualizacja

Identyfikacje problemów oraz kreowanie i wdrażanie rozwiązań

Współpraca z Klientem zgodnie z obszarem odpowiedzialności

Współpraca z działem utrzymania ruchu

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, analiza materiałowa itp).

Doświadczenie w środowisku produkcyjnym

Wiedza z zakresu Lean Manufacturing, PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu

Orientacja na cele i podejście pro rozwiązanie

Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

Udział w projekcie greenfield

Pracę w międzynarodowej firmie

Atrakcyjny pakiet benefitów (Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

Wdrożeniowy program oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje - możliwość zagranicznych podróży służbowych

Pakiet relokacyjny

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page