Opis stanowiska pracy

  • opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji wymaganej przez SZJ, w tym również przygotowywanie raportów, statystyk, zestawień
  • kompleksowa obsługa zgłoszeń reklamacyjnych do dostawców
  • rozpatrywanie zgłoszeń wewnętrznych dotyczących jakości komponentów
  • monitorowanie jakości dostarczanych komponentów i inicjowanie działań korygujących w przypadku nie spełnienia wymagań jakościowych
  • zarządzanie materiałem niepełnowartościowym w przedsiębiorstwie
  • analizowanie błędów wewnętrznych
  • analiza zdarzeń jakościowych oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów jakościowych
  • analiza i ocena danych jakościowych, terminowe raportowanie wskaźników KPI
  • współpraca z innymi działami i jednostkami przedsiębiorstwa

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie
  • biegła umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym (preferowany język niemiecki)
  • znajomość narzędzi i metod jakościowych (FMEA, Ishikawa, 5 Why, 8d)
  • znajomość wymagań systemu jakości na bazie ISO 9001
  • mile widziane doświadczenie w branży elektronicznej, elektrycznej (wiązki kablowe, szafy sterownicze)
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Naszym pracownikom oferujemy pracę w sympatycznym zespole w międzynarodowej firmie, w warunkach sprzyjających zachowaniu work life balance, w urokliwych okolicach Lwówka Śląskiego.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo „ART Płakowice” Sp. z o.o. jest firmą produkcyjn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka